Nejvyšší forma důvěry - Certifikáty - Bezpečnost dětí

Naše žebřiny jsou kvalitní a certifikované!

Na trhu existují různé modely žebřin v intenzivních barvách s různými funkcemi, ale ne všechny jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Žebřiny BenchK však přesně takové jsou a i proto naše společnost poskytuje uživateli 10-letou záruku na kovové komponenty. Jen málo levnějších zahraničních výrobců sportovních žebřin se může pochlubit takovou důvěrou ve svůj výrobek. Proto jsou naše modely vhodné pro instalaci doma ale i v tělocvičnách, fitness, rehabilitačních a fyzioterapeutických centrech.

Žebřiny a bezpečnost dětí!

Žebřiny BenchK prošly speciálními bezpečnostními testy, které potvrdily jejich kvalitní konstrukci. Každý prvek, který je součástí našich modelů žebřin BenchK, byl schválen k použití a zajišťuje bezpečnost dětí, které žebřiny využívají. Barvy, které jsou využívány u našich žebřin, jsou bezpečné a nejsou škodlivé pro člověka ani k životnímu prostředí. Nový design, který jsme vnesli do našich modelů, poutá pozornost nejen dospělých ale i dětí. Důležité, na co bychom Vás chtěli při koupi jakýchkoli žebřin upozornit je, abyste si ověřili, že Vámi vybrané produkty mají bezpečnostní certifikáty, protože na trhu se objevilo mnoho výrobků, které jsou naším modelům velmi podobné, avšak jsou bohužel vyrobeny z levných materiálů nižší kvality, které nezajišťují přiměřenou pevnost konstrukce a ohrožují zdraví a život uživatele.

Naše modely tyto bezpečnostní certifikáty mají !

Nejvyšší forma důvěry - Certifikát CE

Označení CE výrobku, který se uvádí na trh v Evropské unii, znamená, že výrobek splňuje všechny požadavky směrnic týkajících se daného výrobku. Tyto normy souvisejí s bezpečností užívání, ochranou zdraví uživatelů a ochranou životního prostředí. Všechny žebřiny BenchK mají evropské označení CE. Levné a středně kvalitní žebřiny, dovážené z Číny, mohou mít sice známku s označením CE, která je velmi podobná té naší, ale tato značka neudává kvalitu a bezpečnost, ale znamená "China Export" a na území Evropské unie nemá žádný význam. Jak poznáte falešné označení? Tato zfalšována značka CE je užší a paprsek písmene E je delší. Výrobky označené značkou "China Export" nesplňují evropské normy, proto nezaručují bezpečnost a kvalitu a proto byste neměli uvažovat o koupi takových výrobků. Stručně řečeno - stojí za to utratit trochu více peněz za solidní, bezpečný a kvalitní produkt. Zákazník, který si koupí žebřiny BenchK, si může být jistý, že to bude jednorázový nákup, protože si vybere trvanlivý produkt, na který dostává dlouhodobou záruku.

Jen málo společností může poskytnout klientovi takové parametry jako značka BenchK.

Proto si vyberte nás!